2017-2018 5. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş Yıllık Plan (MEB Yayınlarına Göre)

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 5. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş yıllık planlarını üzerinden indirebilirsiniz. 5. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş yıllık planlar 18/09/2017 tarihine göre düzenlenmiştir. 5. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar güncellenen öğretim programlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Ayrıca Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında ders kitabı olarak okutulacak olan MEB Yayınlarındaki etkinliklere göre hazırlanmıştır.

Fen Bilimleri öğretmenlerimiz siteden indirdikleri ünitelendirilmiş yıllık planları inceleyerek bulundukları yer ve okulun imkanlarına göre düzenleyerek kullanabilirler.

5. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş Yıllık planları aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz.

Planlar hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümüne ekleyerek planların geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki diğer sınıf düzeylerine ait yıllık planları incelemek ve indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizlerde elinizde bulunan ünitelendirilmiş yıllık planlarınızı iletişim sayfamızdan bize göndererek Fen Bilimleri öğretmenlerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 8. Sınıf Fen Bilimleri 36. Hafta (5 – 9 Haziran 2017) Günlük Planları başlıklı yazımızda 2016-2017 Fen Bilimleri Günlük Planlar, 2016-2017 ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin