2018-2019 3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı (Anadol Yayıncılık)

2018 – 2019 Eğitim ve Öğretim yılında okullarda 3. Sınıf  olarak okutulacak olan Anadol Yayıncılık'a ait ders kitabını pdf dosyası olarak üzerinden indirebilirsiniz. İndireceğiniz ders kitabı güncellenen ve 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılından itibaren uygulanacak olan öğretim programına göre hazırlanmıştır.

3. Sınıf Fen Bilimleri ders kitabı değişen Fen Bilimleri öğretim programına göre hazırlanmıştır. 4-5-6-7 ve 8. sınıflar için güncel Fen Bilimleri ders kitaplarının pdf dosyalarına da yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 3. Sınıf sitemizin ders notları bölümüne hazırlandıkça eklenmektedir.

3.Sınıf Fen Bilimleri Anadol Yayıncılık Ders Kitabını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak pdf dosyası olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ders kitapları artık EBA üzerinden yayımlanmaktadır. EBA'ya giriş yaparak ders kitabını inceleyebilirsiniz.

3. Sınıf Fen Bilimleri ANADOL Yayıncılık Ders Kitabı 2018-2019 İndir 

Bir önceki yazımız olan 2017-2018 Fen Bilimleri 8. Sınıf Ders Kitabı (Öğün Yayınları) başlıklı yazımızda , ve Fen Bilimleri Ders Kitabı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin