2021-2022 5-6-7-8. Sınıf Fen Bilimleri Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 5-6-7-8. Sınıf Fen Bilimleri Dersi Ünitelendirilmiş yıllık planlarını fenehli.com üzerinden indirebilirsiniz. 5-6-7-8. Sınıf Fen Bilimleri Dersi Ünitelendirilmiş yıllık planlar 06/09/2021 tarihine göre düzenlenmiştir.

5-6-7-8. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar güncellenen öğretim programlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Ayrıca Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında ders kitabı olarak okutulacak olan kitaplardaki etkinliklere göre hazırlanmıştır.

2021-2021 Eğitim Öğretim Yılı Fen Bilimleri Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar

Fen Bilimleri öğretmenlerimiz siteden indirdikleri ünitelendirilmiş yıllık planları inceleyerek bulundukları yer ve okulun imkanlarına göre düzenleyerek kullanabilirler.

5-6-7-8. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş Yıllık planları aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz.

Planlar hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümüne ekleyerek planların geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Sizlerde elinizde bulunan ünitelendirilmiş yıllık planlarınızı iletişim sayfamızdan bize göndererek Fen Bilimleri öğretmenlerimizle paylaşabilirsiniz.

!

Yıllık planlar hazırlandıkça bu sayfaya eklenecektir. Hazır olan planları aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2020-2021 Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yaz Dönemi 8. Sınıf Fen Bilimleri Kurs Planı başlıklı yazımızda 8.Sınıf Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yıllık Planları ve Destekleme ve Yetiştirme Kursları hakkında bilgiler verilmektedir.

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin