8. Sınıf Fen Bilimleri 1. Dönem Merkezi Ortak Sınav Deneme Sınavları

8. Sınıf Fen Bilimleri dersi 1. Dönem Merkezi Ortak Sınavına (TEOG) öğrencilerin en iyi şekilde hazırlanmalarında çözecekleri deneme sınavları büyük öneme sahiptir. Bu sayfada 1. Dönem Merkezi Ortak Sınavlar(TEOG) için hazırlamış olduğumuz Fen Bilimleri Deneme Sınavlarına yer verilecektir. Sizlerde hazırlamış olduğunuz deneme sınavlarını bize göndererek diğer meslektaşlarımızla paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

 

8. Sınıf Fen Bilimleri dersi 1. Dönem Merkezi Ortak Sınavları için hazırlamış olduğumuz Fen Bilimleri Deneme Sınavları TEOG Sınavlarına uygun olarak 20 sorudan oluşmaktadır. Deneme sınavlarını aşağıdaki İndirilebilir Dosyalar bölümünden indirebilirsiniz. Cevap anahtarları aşağıya deneme sınavının numarasına göre eklenmiştir.

Görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Cevap Anahtarları

Deneme Sınavı 1: 1-C 2-D 3-D 4-B 5-A 6-C 7-D 8-C 9-B 10-B 11-B 12-D 13-B 14-A 15-B 16-A 17-D 18-C 19-B 20-A

Bir önceki yazımız olan MEB 2016-2017 8. Sınıf 2. Değerlendirme Sınavı Yayınlandı başlıklı yazımızda 8.Sınıf 2. Değerlendirme Sınavı, Değerlendirme Sınavları ÖDSGM ve MEB Değerlendirme Sınavları hakkında bilgiler verilmektedir.

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin