Fen Bilimleri Dersi Ders ve Etkinliklere Katılım Notu Çizelgesi

Fen Bilimleri Dersi için kullanabileceğiniz Notu Çizelgesini ’dan indirebilirsiniz. Notu Çizelgesi excel formatında olup puanları girdiğinizde toplama işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Böylece öğretmenlerimizin zaman kaybını azaltmaktadır.

İlköğretim kurumları yönetmeliğinin 22. Maddedesinde;

(3) (Değişik Fıkra: RG 16/06/2016-29744) Öğrencilere her dönemde her bir dersin haftalık ders saati sayısı 2 ve daha az olanlara 2, haftalık ders saati sayısı 2 den fazla olanlara ise 3 defa ders etkinliklerine katılım puanı verilir.

denilmektedir.

Buna göre Fen Bilimleri haftalık ders saati 4 olduğundan her dönemde 2 defa ders etkinliklerine katılım puanı verilmesi gerekmektedir. Ekteki çizelgeyi kullanarak öğrencilerinize vereceğiniz notların kriterlere göre belirlemiş olacaksınız.

Fen Bilimleri Dersi için kullanabileceğiniz Notu Çizelgesini aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz.

Ayrıca öğretmenlerimiz kendi hazırladıkları çizelgeleri iletişim sayfamızdan bize göndererek sitemizde diğer meslektaşlarımızla paylaşılmasını sağlayabilirler.

Bir önceki yazımız olan 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Başı Bilim Uygulamaları Zümre Toplantı Tutanakları başlıklı yazımızda ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin