Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Görevlendirme Takvimi

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruyla 2016 Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Görevlendirme Takvimi yeniden belirlendi.

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda;

Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı görevlendirme sürecine ilişkin olarak aşağıdaki açıklamaların yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine Dair Yönetmeliğin “yazılı sınava ilişkin hükümleri” yargı kararlarına uygun olarak yeniden düzenlenmektedir.

Yazılı sınav sonucuna göre müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı görevlendirme süreci aşağıda belirtilen takvim doğrultusunda 2016 yılı Yönetici Görevlendirme Kılavuzu çerçevesinde yapılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

denildi.

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda yayımlanan 2016 Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Görevlendirme Takvimi aşağıdaki gibidir.

İl Milli Eğitim Müdürlüklerince müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı görevlendirmeleri için kontenjanların girilmesi 11-12 Ağustos
Yazılı sınav sonucu müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı olarak görevlendirileceklere ilişkin duyuru ve başvuru 22-25 Ağustos
Yazılı sınav sonucu başvuruların onaylanması 22-26 Ağustos
Yazılı sınav sonucu müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığına başvuru sonuçlarının açıklanması ve görevlendirme 29 Ağustos-9 Eylül

Bir önceki yazımız olan 2016 TEOG Tercih ve Yerleştirme Takvimi Güncellendi başlıklı yazımızda hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin