Proje Değerlendirme Formu

Proje ödevi değerlendirme formlarını/ölçeklerini fenehli.com’dan indirebilirsiniz. Proje değerlendirme formu excel formatında olup puanları girdiğinizde toplama işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Böylece öğretmenlerimizin zaman kaybını azaltmaktadır.

İlköğretim kurumları yönetmeliğinde; “ 22-(2) Ortaokul ve imam-hatip ortaokullarında öğrencilere ders yılında istedikleri ders veya derslerden bireysel ya da çalışması şeklinde öğretmen rehberliğinde en az bir proje hazırlatılır. Projeler verildikleri dönemde değerlendirilir. Proje vermeyen öğrencinin proje notu sıfır olarak değerlendirilir.” denilmektedir.

Proje Değerlendirme Formu

Proje Değerlendirme Formu

Buna göre öğrenciler istedikleri ders veya derslerden bireysel veya çalışmaları olarak proje hazırlamak zorundadır. Bu değerlendirme formu ile de herhangi bir dersten hazırlanan projeyi değerlendirebilirsiniz.

Hangi sınıfta hangi öğrenciye hangi proje ödevinin verildiğinin takibini Proje Ödevi Takip Çizelgesi ile takip edebilirsiniz.

Proje Değerlendirme Formunu aşağıdaki İndirilebilir Dosyalar bölümünden indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilim-Fen ve Teknoloji Kulübü Evrakları 2015-2016 başlıklı yazımızda Bilim-Fen ve Teknoloji Kulübü Evraklar, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Google arama terimleri:

  • proje değerlendirme formu

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin