Proje Değerlendirme Formu

Proje ödevi değerlendirme formlarını/ölçeklerini fenehli.com’dan indirebilirsiniz. Proje değerlendirme formu excel formatında olup puanları girdiğinizde toplama işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Böylece öğretmenlerimizin zaman kaybını azaltmaktadır.

İlköğretim kurumları yönetmeliğinde; “Madde 22-(2) Ortaokul ve imam-hatip ortaokullarında öğrencilere ders yılında istedikleri ders veya derslerden bireysel ya da grup çalışması şeklinde öğretmen rehberliğinde en az bir proje hazırlatılır. Projeler verildikleri dönemde değerlendirilir. Proje vermeyen öğrencinin proje notu sıfır olarak değerlendirilir.” denilmektedir.

Proje Değerlendirme Formu

Proje Değerlendirme Formu

Buna göre öğrenciler istedikleri ders veya derslerden bireysel veya grup çalışmaları olarak proje hazırlamak zorundadır. Bu değerlendirme formu ile de herhangi bir dersten hazırlanan projeyi değerlendirebilirsiniz.

Hangi sınıfta hangi öğrenciye hangi proje ödevinin verildiğinin takibini Proje Ödevi Takip Çizelgesi ile takip edebilirsiniz.

Proje Değerlendirme Formunu aşağıdaki İndirilebilir Dosyalar bölümünden indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilim-Fen ve Teknoloji Kulübü Evrakları 2015-2016 başlıklı yazımızda Bilim-Fen ve Teknoloji Kulübü Evraklar, Fen Bilimleri Sosyal Kulüpler ve Sosyal Kulüp Evrakları 2015-2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Google arama terimleri:

  • proje değerlendirme formu
  • https://www fenehli com/proje-degerlendirme-formu/

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin