2016-2017 7. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş Yıllık Plan

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı 7. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş yıllık planları fenehli.com üzerinden indirebilirsiniz. 7. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş yıllık planlar okulların açılma tarihi olan 19/09/2016 tarihine göre düzenlenmiştir. Ayrıca 7. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş Yıllık Planında yer alan etkinlikler ADA yayınlarına ait ders kitabında yer alan güncel etkinlikler baz alınarak düzenlenmiştir.

Fen Bilimleri öğretmenlerimiz sitemizden indirdikleri ünitelendirilmiş yıllık planları baştan sona inceleyerek bulundukları yer ve okulun imkanlarına göre düzenleyerek kullanabilirler.

7. Sınıf Fen Bilimleri Ünitelendirilmiş Yıllık planları aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz.

Planlar hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümüne ekleyerek planların geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki diğer sınıf düzeylerine ait yıllık planları incelemek ve indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizlerde elinizde bulunan ünitelendirilmiş yıllık planlarınızı bize göndererek Fen Bilimleri öğretmenlerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016-2017 8. Sınıf Fen Bilimleri Yıllık Plan (TEOG Sınavına Uygun) başlıklı yazımızda 2016-2017 Fen Bilimleri Yıllık Planlar, 8. Sınıf Fen Bilimleri TEOG Yıllık Plan ve TEOG Çalışma Takvimi hakkında bilgiler verilmektedir.

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin