2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Fen Bilimleri Dersi Zümre Toplantı Tutanakları

2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Fen Bilimleri dersi  Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanaklarını fenehli.com sitemizden indirebilirsiniz.

Zümre Öğretmenler Kurulu toplantı Tutanakları kendi hazırladığımız ve öğretmenlerimizin hazırlayıp iletişim sayfamızdan gönderdikleri tutanaklar olup günceldir. Sizler de hazırladığınız tutanakları bize göndererek meslektaşlarımızla paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Zümre Öğretmenler Kurulu Kimlerden Oluşur?

Zümre öğretmenler kurulu; okul öncesi eğitim kurumlarında okul öncesi eğitimi öğretmenlerinden, ilkokullarda aynı sınıfı okutan sınıf öğretmenleri ve varsa alan öğretmenlerinden, ortaokul ve imam-hatip ortaokullarında ise aynı alanın öğretmenlerinden oluşur.

Kimler zümre öğretmenler kurulu yapmaz?

Aynı sınıfı okutan bir sınıf öğretmeni veya aynı dersi okutan yalnızca bir alan öğretmeni olması durumunda zümre öğretmenler kurulu toplantısı yapılmaz. Ancak bu öğretmenler kurul kapsamında yapacakları çalışmalara yıllık çalışma programında yer verirler.

Zümre öğretmenler kurulu ne zaman toplanır?

Zümre öğretmenler kurulu, öğretmenler kurulunda yapılacak çalışma planına uygun olarak eğitim ve öğretim yılı başında, ortasında, sonunda ve ihtiyaç duyuldukça toplanır. Toplantılar, zümre öğretmenleri arasından seçimle belirlenen öğretmenin başkanlığında yapılır.

Zümre öğretmenler kurulunda hangi konular görüşülür?

Zümre öğretmenler kurulunda; öğretim programı, ders planlarının düzenlenmesi, öğretim yöntem ve teknikleri, ölçme değerlendirme araçları, öğrenci başarı düzeyi, okulun fiziki mekânlarının ve ders araç gereçlerinin kullanımı gibi hususlar görüşülerek okulun çevre imkânları analiz edilir ve iş birliği oluşturulur.
Ders yılı sonunda yapılan zümre öğretmenler kurulunda; daha önce yapılan zümre öğretmenler kurulu kararlarının izleme-değerlendirme raporu hazırlanır ve okul müdürlüğüne sunulur.

2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Fen Bilimleri dersi Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanaklarını aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Okul Öğrenci Meclisi Seçim Evrakları başlıklı yazımızda Okul Meclisi Seçim Tutanakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Google arama terimleri:

  • 2016 2017 fen bilimleri zümre tutanağı
  • 2016-2017 eğitim öğretim yılı fen ve teknoloji dersi zümre toplantı tutanağı
  • 2016-2017 fen zümresi
  • 2016-2017egitim yılı egitim fenbilimleri zümre toplantı
  • 2017 FEN İLÇE ZÜMRE
  • fen ehli ilçe zümre toplantı tutanağı
  • zümre nedir kimlerden oluşur

>>> İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR <<<

İlginizi Çekebilir!

0 0 Oy
Yazıyı Oyla
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin