2016-2017 Eylül Dönemi Mesleki Çalışmalar İstenilen Yerde Yapılabilecek

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile öğretmenlerin 2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı Eylül Dönemi mesleki çalışmalarını (seminer) görev yaptıkları şehirler dışında da yapabileceklerini duyurdu. Ayrıca Müsteşar Yusuf TEKİN yaptığı açıklamada mesleki çalışmaların 01-09 Eylül 2016 tarihleri arasında yürütüleceğini duyurdu.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN Twitter üzerinden yaptığı o açıklamada;

“Değerli arkadaşlar, her yıl eğitim öğretim yılı başında öğretmenlerimiz için düzenlediğimiz mesleki çalışmalar bu yıl 01-09 Eylül tarihleri arasında yürütülecektir.

Öğretmenlerimizden gelen talepler ve Sn Bakanımızın onayıyla öğretmenlerimiz bu yılki mesleki çalışmalarını istemeleri durumunda görev yaptıkları şehirler dışında da yürütebileceklerdir.

Konuyla ilgili resmi yazı yarın il müdürlüklerine gönderilecektir. Allah hayırlı etsin.

Hepinize şimdiden başarılı ve verimli bir mesleki çalışma dönemi geçirmenizi diler, şimdiden bayramınızı da tebrik ederim.” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2016-2017 Öğretim Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursları e-Kılavuzu Yayımlandı başlıklı yazımızda ve Kılavuz hakkında bilgiler verilmektedir.

Google arama terimleri:

  • 2016-2017 mesleki çalışmalar

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin