8. Sınıf Fen ve Teknoloji Ses Yaprak Testleri

8. Sınıf Fen ve Teknoloji Dersi  ünitesi ile ilgili testleri ’dan indirebilirsiniz. Yaprak testler hazırlandıkça aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümüne eklenecektir.

Ses yaprak testleri; Ses Dalgalarının Özellikleri, Müzik Aletlerinden Çıkan Sesler, , Sesin Hızı konularını kapsamaktadır ve her konu için ayrı ayrı testler hazırlanmaktadır. Testler tamamen orjinaldir. Alıntı yapılmamaktadır. Bu nedenle yalnızca sitemizden indirmenizi, sitemizden dosya çalan sitelerle karşılaştığınızda bize bildirmenizi rica ederiz.

Ses Dalgalarının Özellikleri Yaprak Test

Ses Dalgalarının Özellikleri Yaprak Test

Sitemizde 8. Sınıf Fen Bilimleri dersi diğer konuları ile ilgili çalışma kağıtları ve yaprak testleri de bulabilirsiniz.

Yaprak testler ile ilgili görüşlerinizi yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Öğretmen arkadaşlar da kendilerinin hazırladıkları özgün çalışma kağıtlarını bize iletişim sayfamızdan göndererek paylaşılmasını sağlayabilirler.

Testlerin cevap anahtarları son sayfalarında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan 7. Sınıf Fen Bilimleri Maddenin Tanecikli Yapısı Yaprak Testleri başlıklı yazımızda 7.Sınıf Fen Bilimleri Yaprak Testler, Fen Bilimleri Yaprak Testler 2015-2016 ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Google arama terimleri:

  • fenehli 8 sınıf
  • 8 Sinif fen testleri

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

* Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır. Kanunlara aykırı, argo, nefret içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
* İstenmeyen yorumları azaltmak için 3. taraf eklenti (Akismet) kullanıyoruz. Verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin