TRT Eba TV Uzak Eğitim Tekrarları Nasıl İzlenir?

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 30 Nisan’a kadar okulların tatil olması nedeniyle uzaktan eğitimin devam etmesi kararı alındı. Tüm sınıf düzeylerindeki öğrenciler yayınlanan program doğrultusunda TRT Eba TV üzerinden hafta içi belirli saatlerde görmektedir. Bizlerde bu yazımızda TRT Eba TV üzerinden yapılan eğitimlerin tekrarlarını internet üzerinden nasıl izleyeceğinizi anlatacağız.

TRT Eba TV üzerinden gerçekleştirilen eğitimlerin tekrarlarının Eba internet sitesi üzerinden yayınlandığı şeklindeki haberler nedeniyle öğrenciler tekrarlara ulaşma konusunda sorun yaşamaktadırlar.

TRT Eba TV üzerinden gerçekleştirilen eğitimlerin tekrarları aşağıdaki bağlantıda yer alan TRT İzle internet sitesinde yer alan sayfasında yer almaktadır. Bu sayfada yer alan sınıf düzeylerinden size uygun olanı seçtikten sonra açılan sayfadan o ana kadar yayınlanmış derslerin tekrarlarını izleyebilirsiniz.

Akıllı telefon ve tablet kullananlar da TRT İzle mobil uygulaması üzerinden uzaktan eğitimleri izleyebilirler.

Ayrıca bu sayfada yer alan canlı izle seçenekleriyle TRT Eba TV İlkokul, TRT Eba TV Ortaokul ve TRT Eba TV Lise kanallarını Canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 8. Sınıflar İçin Liselere Geçiş Sınavı Örnek Sorular Kitapçıkları başlıklı yazımızda ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin