2022-2023 5-6-7-8. Sınıf Bilim Uygulamaları Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar

2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı 5-6-7-8. Sınıf Seçmeli  Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlarını  üzerinden indirebilirsiniz. Seçmeli  dersini okutan öğretmenlerimiz sitemizden indirdikleri ünitelendirilmiş yıllık planları baştan sona inceleyerek bulundukları yer ve okulun imkanlarına göre düzenleyerek kullanabilirler. Sizlerde elinizdeki planları sitemizde paylaşılmak üzere iletişim sayfamızdan bize gönderebilirsiniz.

Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar

Planlar hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümüne ekleyerek planların geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

5-6-7-8. Sınıf Seçmeli  Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlarını aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz.

YILLIK PLANLAR hazırlanmaktadır. Yıllık planlar hazırlandıkça bu sayfaya eklenecektir. Hazır olan planları aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan 2022-2023 5-6-7-8. Sınıf Fen Bilimleri Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar başlıklı yazımızda 2022-2023 Fen Bilimleri Yıllık Planlar, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Google arama terimleri:

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin