2022-2023 5-6-7-8. Sınıf Bilim Uygulamaları Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar

2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı 5-6-7-8. Sınıf Seçmeli Bilim Uygulamaları Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlarını fenehli.com üzerinden indirebilirsiniz. Seçmeli Bilim Uygulamaları dersini okutan öğretmenlerimiz sitemizden indirdikleri ünitelendirilmiş yıllık planları baştan sona inceleyerek bulundukları yer ve okulun imkanlarına göre düzenleyerek kullanabilirler. Sizlerde elinizdeki planları sitemizde paylaşılmak üzere iletişim sayfamızdan bize gönderebilirsiniz.

Bilim Uygulamaları Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar

Planlar hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümüne ekleyerek planların geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

5-6-7-8. Sınıf Seçmeli Bilim Uygulamaları Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlarını aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz.

YILLIK PLANLAR hazırlanmaktadır. Yıllık planlar hazırlandıkça bu sayfaya eklenecektir. Hazır olan planları aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan 2022-2023 5-6-7-8. Sınıf Fen Bilimleri Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar başlıklı yazımızda 2022-2023 Fen Bilimleri Yıllık Planlar, 5.Sınıf Fen Bilimleri Yıllık Plan ve 6.Sınıf Fen Bİlimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin