Yetiştirme Kursları 2015-2016 2. Dönem Fen Bilimleri Kurs Planları

2015-2016 2. Dönem Fen Bilimleri Kurs Planlarını sitemizden indirebilirsiniz. Planları Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü pdf olarak yayımlamıştı. Biz de pdf dosyalarını düzenlenebilir hale getirerek word dosyası olarak sizlere sunuyoruz. Planların pdf halini de buradan indirebilirsiniz.

Destekleme ve Yetiştirme Kursları 2015-2016 2. Dönem Kurs Planları; 5. Sınıf Fen Bilimleri, 6. Sınıf Fen Bilimleri, 7. Sınıf Fen Bilimleri ve 8. Sınıf Fen ve Teknoloji derslerine aittir. 2. Dönem kurs planlarını aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz.

Yetiştirme kursu planları 2016 Şubat ayından 2016 Haziran ayı ikinci haftasına kadarki kazanımları ve kazanım kavrama testlerini içermektedir.

Destekleme ve Yetiştirme Kursları

Destekleme ve Yetiştirme Kursları

Bu sayfadaki planlar 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı 2. Dönem kazanımlarını kapsamaktadır. Plan; Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan örnek planlar baz alınarak hazırlanmıştır. Testler; Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanmaktadır. Kazanım kavrama testlerini buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 7.Sınıf Fen Bilimleri 18.Hafta(8-12 Şubat 2016) Günlük Planları başlıklı yazımızda , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Google arama terimleri:

  • destekleme ve yetiştirme kursları

İlginizi Çekebilir!

Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin